scald_index (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Node
gl: Nodo

en: Page
gl: Páxina

en: node
gl: nodo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Show
gl: Amosar

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
