scald_index (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Node
ku: گرێ

en: Page
ku: پەڕە

en: node
ku: گرێ

en: Show
ku: پیشانبدە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
