scald_index (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Node
lt: Mazgas

en: Page
lt: Puslapis

en: node
lt: mazgas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Show
lt: Rodyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
