scald_index (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Show
my: ပြပါ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
