scald_index (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Show
nl: Weergeven

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Content language
nl: Taal van de inhoud

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Asc
nl: Oplopend
