scald_index (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: اعاده

en: ID
fa: هویت

en: Node
fa: محتوا

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: node
fa: محتوا

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Show
fa: نمایش

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Content language
fa: زبان محتوا

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
