scald_index (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Language
ru: Язык

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Node
ru: Материал

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: node
ru: материал

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Show
ru: Показать

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Content language
ru: Язык содержимого

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
