scald_index (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Node
sk: Uzol

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: node
sk: obsah

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Show
sk: Zobraziť

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Content language
sk: Jazyk obsahu

en: Rebuild index
sk: Preindexovať

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
