scald_index (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Node
sv: Nod

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: node
sv: nod

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Show
sv: Visa

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Content language
sv: Språk för innehåll

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
