scald_index (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: more
vi: thêm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: ID
vi: Mã

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Show
vi: Hiện

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Atom
vi: Nguyên tử

en: Apply
vi: Áp dụng

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
