scald_index (7.x-1.4) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Language
fil: Wika

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Page
fil: Pahina

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
