scald_index (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Show
hr: Prikaži

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Asc
hr: Uzlazno
