scald_index (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: ID
hu: Azonosító

en: Node
hu: Tartalom

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: node
hu: tartalom

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Show
hu: Megjelenítés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Content language
hu: Tartalom nyelve

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
