scald_index (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: ID
is: Kenni

en: Node
is: Nóða

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Show
is: Sýna

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
