scald_index (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Show
ka: ჩვენება

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
