scald_index (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Node
lv: Mezgls

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: node
lv: mezgls

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Show
lv: Rādīt

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Content language
lv: Satura valoda

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
