scald_index (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Node
ro: Nod

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: node
ro: nod

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Show
ro: Arată

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Content language
ro: Limba de conținut

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
