scald_index (7.x-1.4) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Show
se: Čájet

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
