scald_index (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Node
sq: Nyjë

en: Page
sq: Faqe

en: node
sq: nyjë

en: Show
sq: Shfaq

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
