scald_index (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: node
am: አንጓ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
