scald_index (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Node
be: Вузел

en: Page
be: Старонка

en: node
be: матэрыял

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Show
be: Паказаць

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Content language
be: Мова змесціва
