scald_index (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Show
bo: སྟོན

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
