scald_index (7.x-1.5) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Show
dz: སྟོན།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
