scald_index (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Language
it: Lingua

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: Node
it: Nodo

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: node
it: nodo

en: Sort by
it: Ordina per

en: Show
it: Mostra

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Content language
it: Lingua dei contenuti

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments

en: Master
it: Principale
