scald_index (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: Node
kk: Түйін

en: Page
kk: Бет

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
