scald_index (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: ID
mr: आय डी

en: Node
mr: शाखा

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
