scald_index (7.x-1.5) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: node
pa: ਨੋਡ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
