scald_index (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Language
tr: Dil

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Node
tr: Düğüm

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: node
tr: düğüm

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Show
tr: Göster

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Content language
tr: İçerik dili

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
