scald_index (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Type
ar: النوع

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Node
ar: العقدة

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: node
ar: عقدة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Show
ar: عرض

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
