scald_index (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Show
ca: Mostra

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Content language
ca: Llengua del contingut

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Master
ca: Mestre
