scald_index (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Language
da: Sprog

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Node
da: Indholdselement

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: node
da: indholdselement

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Show
da: Vis

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Content language
da: Indholdssprog

en: Rebuild index
da: Genopbyg indeks

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: Asc
da: Stigende
