scald_index (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Node
hy: Նոդ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Content language
hy: Բովանդակության լեզու
