scald_index (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Show
ps: ښوول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
