scald_index (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Node
sl: Vozlišče

en: Page
sl: Stran

en: node
sl: vozlišče

en: Show
sl: Prikaži

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
