Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Case sensitive
am: መልከፊደል ትብ
