Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Yes
be: Так

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: settings
be: налады

en: Search for
be: Пошук

en: Count
be: Колькасць

en: Mode
be: Лад

en: Operation
be: Аперацыя

en: Undo
be: Адмена

en: Please enter some keywords.
be: Калі ласка, увядзіце ключавыя словы.

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру
