Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: settings
ca: paràmetres

en: Search for
ca: Cerca per

en: Count
ca: Quantitat

en: Operation
ca: Operació

en: Your search yielded no results.
ca: La vostra cerca no ha retornat cap resultat.

en: Undo
ca: Desfés

en: Please enter some keywords.
ca: Introduïu algunes paraules clau.

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Redo
ca: Refés

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules
