Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: settings
cs: nastavení

en: Count
cs: Počet

en: Mode
cs: Režim

en: Operation
cs: Operace

en: Search Results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results.
cs: Vyhledávání nenalezlo žádné výsledky.

en: Undo
cs: Zpět

en: Please enter some keywords.
cs: Zadejte prosím vyhledávaný termín.

en: Replace
cs: Nahradit

en: Redo
cs: Znovu

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat velikost znaků
