Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Yes
da: Ja

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: settings
da: indstillinger

en: Search for
da: Søg efter

en: Count
da: Antal

en: Mode
da: Tilstand

en: Operation
da: Handling

en: Your search yielded no results.
da: Din søgning gav ingen resultater.

en: Undo
da: Fortryd

en: Please enter some keywords.
da: Indtast venligst nogle søgeord.

en: Replace
da: Erstat

en: Redo
da: Omgør

en: Case sensitive
da: Forskel på store/små bogstaver
