Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Yes
et: Jah

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: settings
et: sätted

en: Count
et: Arv

en: Mode
et: Viis

en: Operation
et: Operatsioon

en: Your search yielded no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: Replace
et: Asenda

en: Redo
et: Võta tagasi

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik
