Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: settings
fi: asetukset

en: Count
fi: Laskuri

en: Mode
fi: Tila

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Search Results
fi: Haun tulokset

en: Your search yielded no results.
fi: Hakusi ei tuottanut tuloksia.

en: Undo
fi: Kumoa

en: Please enter some keywords.
fi: Ole hyvä, anna joitakin avainsanoja.

en: Replace
fi: Korvaa

en: Redo
fi: Toista

en: Case sensitive
fi: Kirjasinkokoriippuvainen
