Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
