Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: settings
hu: beállítások

en: Search for
hu: Keresés

en: Count
hu: Mennyiség

en: Mode
hu: Mód

en: Operation
hu: Művelet

en: Search Results
hu: Keresési eredmények

en: Your search yielded no results.
hu: A keresett kifejezés nem található.

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Please enter some keywords.
hu: Meg kell adni kulcsszavakat.

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Redo
hu: Ismét

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: Use regular expressions
hu: Reguláris kifejezések használata

en: Use regular expressions in search
hu: Reguláris kifejezés használata a keresésben
