Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Yes
id: Ya

en: Date
id: Tanggal

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: settings
id: pengaturan

en: Count
id: Jumlah

en: Operation
id: Operasi

en: Your search yielded no results.
id: Pencarian anda tidak membuahkan hasil.

en: Undo
id: Batalkan

en: Please enter some keywords.
id: Mohon masukkan kata kunci.

en: Replace
id: Tiban

en: Redo
id: Kembalikan

en: Case sensitive
id: Karakter sensitif
