Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Yes
is: Já

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: settings
is: stillingar

en: Search for
is: Leita eftir

en: Mode
is: Hamur

en: Search Results
is: Leitarniðurstöður

en: Undo
is: afturkalla

en: Case sensitive
is: Háð há/lágstöfum
