Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Count
km: រាប់

en: Mode
km: របៀប​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Please enter some keywords.
km: សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​មួយ​ចំនួន ។
