Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Search Results
kn: ಹುಡುಕು ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Undo
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Replace
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Redo
kn: ಪುನಃ ಮಾಡು

en: Case sensitive
kn: ಕೇಸ್ ಸಂವೇದಿ
