Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Mode
nn: Modus

en: Your search yielded no results.
nn: Søket ditt ga ingen treff.
