Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: settings
sk: nastavenia

en: Count
sk: Počet

en: Mode
sk: Režim

en: Operation
sk: Operácia

en: Your search yielded no results.
sk: Nenašli sa žiadne výsledky.

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Please enter some keywords.
sk: Zadajte prosím nejaké kľúčové slovo.

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Redo
sk: Obnoviť

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená
