Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Count
th: จำนวน

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Undo
th: เลิกทำ

en: Please enter some keywords.
th: กรุณาใส่คำที่ต้องการค้นหา

en: Redo
th: ทำซ้ำ
